Kain
klasyka
Anna Maria

Daria | 2015-10-17
Przeczytana: 17 października 2015

Jak na co dzień unikam wszystkiego, co związane z religią, tak "Kaina" połknęłam w 1,5 godziny. Coś świetnego.

GdaMa | 2014-01-14

Śmierć jest złem, jeżeli wypływa z ręki Boga. A jeśli Bóg zabija człowieka i neguje go , nic nie może przeszkodzić człowiekowi w zabijaniu i negowaniu bliźnich. "Kain" to inne spojrzenie na biblijną przypowieść, krzyk wobec niesprawiedliwości. Bo przecież jakim prawem tylko ofiara Abla została przyjęta przez Boga?

Jared Wolf | 2015-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2015

jedna z najagłupszych książek i prechistoryczny ból dupy upadłego jaki czytałem od ostatnich dwudziestu lat... naprawdę nikomu nie polecam... no chyba że ktoś lubi marnować czas...

Wabi | 2016-06-02
Przeczytana: 02 czerwca 2016

Kain poszukuje szczęścia w życiu bez Boga, lecz źle się to kończy.

pandabetty | 2018-01-25
Na półkach: Filpol, 2018, Przeczytane