Moc samodyscypliny

Getting it done the Transforming Power of Self-Discipline
poradniki
autumnleaf9

"Moc samodyscypliny" wybrana została przez ENTREPRENEUR MAGAZINE jako jedna z najlepszych książek biznesu w 1995 roku. Żadna książka lub kurs doskonalący nie są warte czasu ani pieniędzy, które inwestujesz, dopóki nie nauczysz się tego, jak być skupionym - samozdyscyplinowanym. Połącz samodyscyplinę z odpowiednimi talentami i umiejętnościami, a wszystko stanie się możliwe. Uznany psycholog i autor Andrew J.DuBrin ukazuje, w jaki sposób można: -przekształcić pragnienia w rezulaty
-koncentrować się na aktualnych zadaniach
-odrzucić problemy zwlekania
-zrównoważyć kreatywność i produktywność
-stać się własnym przywódcą
-poprawić osiągnięcia i satysfakcję we wszystkich dziedzinach życia.
Ludzie zdyscyplinowani nie muszą znać wszystkich odpowiedzi. Wnoszą jednak do swojego życia uczucie kontroli. Uczucie spełnienia. Pewność siebie, pozwalającą stawać naprzeciw codziennych zadań i przekształcać energię negatywną w pozytywne rezultaty.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie