Oblicze Ojca

Das Angesicht des Vaters
Bóg Ojciec, wizje
religia
Abigail

Jedenaście „odsłon”, w których szwajcarska lekarka, wizjonerka i stygmatyczka ukazuje rąbek tajemnicy Ojca, jakiej sama doświadczyła w mistycznych przeżyciach; krok po kroku od stworzenia po życie wieczne autorka wprowadza czytelnika w międzyosobowe relacje Trójcy Świętej ze szczególnym uwzględnieniem optyki Ojca.

źródło opisu: http://www.alleluja.katolik.pl/index.php?prodid1=43&page1=booknote

źródło okładki: http://www.alleluja.katolik.pl/index.php?prodid1=43&page1=booknote

Lawenda0218 | 2017-05-30
Klaudia | 2015-12-01