Ojciec o sercu matki

Tłumaczenie: Ewa Klaczak, Kazimiera Kut
Wydawnictwo: Alleluja
Un Padre dal cuore di madre
bóg, ojciec, biblia
religia
Abigail

Rozważania włoskiego specjalisty od nauk biblijnych ukazujące miłującego Boga Ojca, pełnego współczucia i miłości zarówno ojcowskiej, jak i matczynej; oryginalny komentarz do kilku przypowieści z Ewangelii Łukasza , w sposób szczególny obrazujących miłosierdzie Boże; we Włoszech – bestseller

źródło opisu: http://www.alleluja.katolik.pl/index.php?prodid1=42&page1=booknote

źródło okładki: http://www.alleluja.katolik.pl/index.php?prodid1=42&page1=booknote

Abigail | 2012-11-01