ABC. Jak zbudować zespół, który zwycięża

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Rich Dad". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
Inne
Ewa

Świetne zespoły ostatecznie odnoszą sukces - wbrew wszelkim przeciwnościom. Kodeks honorowy spaja taki zespół w trudnych sytuacjach. Sprawia, że jego członkowie trzymają się określonych standardów zachowania, dążą do konkretnych wyników i - co najważniejsze - poczuwają się do odpowiedzialności przed sobą nawzajem. Ludzie, którzy to wiedzą, mają ogromną przewagę na rynku. Po przeczytaniu tej książki także i Ty będziesz mógł ją zdobyć. ABC. Jak zbudować zespół, który zwycięża sprawi, że będziesz w stanie: - przyciągnąć najlepszych graczy zespołowych do Twojego biznesu; - zadbać o to, by wszyscy członkowie zespołu pracowali możliwie najwydajniej; - zmienić zwykłych ludzi w mistrzów; - zaszczepić w Twoim zespole lojalność i zaufanie, tak aby jego członkowie trzymali się razem w trudnych sytuacjach; - raz na zawsze wyeliminować w Twoim zespole stresujące ?problemy interpersonalne?; - wykorzystać stres na swoją korzyść, abyś mógł osiągnąć niewiarygodne wyniki; - stworzyć mistrzowskie zespoły w pracy, w Twojej społeczności oraz w Twoim domu.

źródło opisu: http://merlin.pl

Tomasz Krajewski | 2017-06-02
Przeczytana: 02 czerwca 2017

Dla mnie słaba. Może przez to, że mam już przesyt motywacyjnymi i coachingowymi pełnymi energii książkami. Mało treści samej w sobie.
Tłumaczenie też słabe. Dosyć dosłowne, niekoniecznie oddające sens.

Kornel | 2014-02-17
Przeczytana: 18 czerwca 2012

Trochę inne spojrzenie na budowanie zespołu skupiające się na stworzeniu kodeksu wewnętrznego, który wydobywa to co w ludziach najlepsze. Warto przeczytać jeśli ktoś ma zamiar budować własny zespół, dla przeciętnego człowieka jest to średnio przydatna pozycja.

Ficek | 2017-11-22
Przeczytana: 16 grudnia 2017