Wielka księga dobrych manier

Wydawnictwo: RM
wychowanie
Anita

Dobre wychowanie otwiera każde drzwi Czy kobieta zawsze ma pierwszeństwo? Jakie zasady obowiązują w komunikacji mailowej? I jak zjeść homara, żeby się nie skompromitować? Skorzystaj z doświadczenia autorytetu w dziedzinie dobrych manier i naucz się radzić sobie w każdej, nawet najtrudniejszej, sytuacji. Elisabeth Bonneau nie tylko otwiera przed tobą drogę do świata savoir-vivre'u, ale także...

Dobre wychowanie otwiera każde drzwi
Skorzystaj z doświadczenia autorytetu w dziedzinie dobrych manier i naucz się radzić sobie w każdej, nawet najtrudniejszej, sytuacji. Elisabeth Bonneau nie tylko otwiera przed tobą drogę do świata savoir-vivre'u, ale także wyjaśnia, skąd się wzięły źródła zasad etykiety. Dzięki podanym przez nią informacjom będziesz mógł odróżnić zachowanie poprawne od właściwego w danej sytuacji i pożegnać się z regułami, które już dawno stały się przestarzałe. Książka ponad to zawiera ponad 50 ilustracji i prostych objaśnień "krok po kroku" - dzięki nim od razu zrozumiesz, jak należy się zachować; pierwszą pomoc na wypadek gafy - informacje, jak jej uniknąć i jak wydobyć się z tarapatów, gdy już w nie wpadłeś; szczegółowe odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące etykiety, które dręczą cię być może już od dłuższego czasu oraz wielki quiz ze znajomości dobrych manier - sprawdź swoją wiedzę na temat zasad dobrego zachowania!

źródło opisu: matras.pl

wCzepkuUrodzona | 2018-12-29
Przeczytana: 20 grudnia 2018

Zakupiłam tę książkę przypadkiem stojąc w gigantycznej kolejce przed świętami na Poczcie Polskiej. Nie żałuję. Podróżuje codziennie do pracy daleko pociągiem i spotykam mnóstwo osób, których świat dobrych manier ominął. Każdy powinien ją przeczytać.
A o samej książce:
"Czy kobieta zawsze ma pierwszeństwo? Jakie zasady obowiązują w komunikacji miejskiej? I jak jeść homara, żeby się nie skompromitować? Skorzystaj z doświadczenia autorytetu w dziedzinie dobrych manier i naucz się radzić sobie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Elisabeth Bonneau nie tylko otwiera przed tobą drogę do świata savoir - vivre'u, ale także wyjaśnia, skąd się wzięły zasady dobrego wychowania. Dzięki podanym przez nią informacjom będziesz mógł odróżnić zachowanie poprawne od właściwego w danej sytuacji i pożegnać się z regułami, które już dawno stały się przestarzałe".

inmen Michał | 2013-10-18

są lepsze w tej kategorii