Pyszna mama

Wydawnictwo: Świat Książki
Yummy mummy cookbook
dieta, macierzyństwo, ciąża
Anita

Dieta na czas ciąży oraz karmienia piersią. Hiszpańska tortilla w zdrowy sposób zaspokoi zachciankę na coś ostrego. W przypadku mdłości ukojenie przyniesie łagodny ser, taki jak mozzarella. Frittata (włoski omlet) z botwiną jest źródłem kwasu foliowego, zaś zupa z soczewicy i kalafiora zawiera błonnik i żelazo. Właściwa dieta w czasie ciąży wpływa nie tylko na samopoczucie przyszłej mamy, ale może uchronić dziecko przed otyłością, cukrzycą czy wadami serca. Z poradnika dowiesz się, co jeść, by dostarczyć sobie i dziecku cennych składników mineralnych. Znajdziesz tu przepisy na lekkie posiłki i przekąski, smaczne sałatki i pyszne desery.

źródło opisu: weltbild.pl

evax | 2013-03-09
Na półkach: Przeczytane, Poradniki, 2013
Przeczytana: 09 marca 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

,, Ta książka podpowie Ci, jak dostarczyć sobie i dziecku niezbędnych składników odżywczych, jak bezpiecznie zaspokoić zachcianki jedzeniowe, ciążowe, kulinarne, a jakich produktów unikać.

JESTEŚ ZBYT ZAJĘTA, ŻEBY PLANOWAĆ POSIŁKI ?

Przedstawiamy ponad 60 niezwykłe prostych, smacznych i zdrowych dań, jadłospisy na kolejne dni, inspirujące pomysły na przekąski, śniadania i obiady.
MARTWISZ SIĘ WAGĄ ?

Spokojnie. Podpowiemy ci jak szybko i skutecznie odzyskać dawną figurę. Nasza książka to nowy podręcznik żywieniowy na czas twojej ciąży - i dalsze życie.

Opis z książki ,, Pyszna mama,, autorstwa Hope Riccotti.

Ismena | 2013-06-16
Paulina | 2013-01-17