Co wiosną, co jesienią? Jedz zgodnie z porami roku

Wydawnictwo: Świat Książki
dieta
zdrowie, medycyna
Anita

Jadłospis zgodny z porami roku, czyli o oczyszczaniu organizmu wiosną, lekkich letnich posiłkach, rozgrzewaniu organizmu i zapobieganiu przeziębieniom zimą. Jak troszczyć się o swoje zdrowie? Co jeść, a czego unikać, gdy dokuczają nam określone dolegliwości? Jak dieta wpływa na samopoczucie? O dobroczynnej mocy warzyw i owoców, leczniczych właściwościach ziół, medycynie chińskiej, wegetarianizmie i o tym jak sprawić, by jedzenie było źródłem zdrowia. Sprawdzone rady znanej dietetyczki obficie okraszone przepisami na proste, smaczne i zdrowe dania - brokułowe impresje, zupę z jabłek i pietruszki, fasoladę, dżem ze świeżych jagód i wiele innych.

źródło opisu: Wydawnictwo Świat Książki, 2012

źródło okładki: weltbild.pl