Sztuka uwodzenia własnej żony

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
poradniki

Autorka pisze o tym, czego pragną kobiety i potrafi jasno ukazać, czego tak naprawdę żony oczekują od mężów. Autorka w subtelny, ale przekonujący sposób odsłania bardzo ważną prawdę o kobiecie istocie, która oczekuje od mężczyzny wiele dlatego, gdyż pragnie jeszcze więcej mu dawać.

Augustine | 2015-04-03
Przeczytana: 09 lutego 2014

- Sztuka uwodzenia własnej żony, Margaret Hardisty

Tytułowo książka przeznaczona jest dla mężów, jednak przeczytać powinni ją przede wszystkim ci młodzi, którzy właśnie wchodzą w pierwsze związki oraz narzeczeni. To okres, kiedy uważamy się za dojrzalszych od naszych rodziców, moment w którym za wszelką cenę chcemy dorosłymi stać się przynajmniej zewnętrznie. Jednocześnie wchodząc w relacje z płcią przeciwną ranimy i jesteśmy ranieni, ponieważ nie mamy za grosz doświadczenia, a nasza pycha i młodzieńcza duma skutecznie blokuje nas przed przyznaniem się do prawdy i rozpoczęcia twórczego dialogu zarówno z partnerką, jak i ze starszym pokoleniem, które przecież ma do podzielenia się ogromną ilością doświadczenia. Jest to obecne szczególnie teraz gdy te właściwe wzorce, są poniekąd zepchnięte z horyzontu dnia codziennego, przez co nie rzadko nam obce. Instynktownie pomimo braku przygotowania, wciąż ciągnie nas do satysfakcji w stałym związku, który przypieczętowany zostanie przed...

Agnieszka | 2012-05-13
Przeczytana: 2011 rok

"Miłe słowa są jak plaster miodu,
słodkie dla duszy i zdrowe dla ciała"

Wspaniała książka - poradnik ukazująca bogactwo życia wewnętrznego kobiety.

kasia | 2016-11-01
Przeczytana: 01 listopada 2016