angielski
surrealice

New English File to: *lekcje, które sprawdzą się w każdej klasie, zainteresują każdego i sprawią, że uczniowie będą chcieli mówić po angielsku, *możliwość skracania i wydłużania kursu od 80 do 120 godzin, *różnorodne materiały pomagające w samodzielnej pracy w domu (MultiROM, DVD, strona internetowa dla uczniów, Vocabulary Bank i Grammar Bank w podręczniku) *bogate pomoce dla nauczycieli –...

New English File to:

*możliwość skracania i wydłużania kursu od 80 do 120 godzin,
*bogate pomoce dla nauczycieli – rewelacyjna książka nauczyciela z ćwiczeniami do fotokopiowania i CD-ROM z testami

Calmin | 2013-07-05
Przeczytana: czerwiec 2013

Jak na podręcznik do nauki języka angielskiego w miarę OK. Niemniej uważam że nauka na tym poziomie nie powinna opierać się na tego typu książkach.
Jeśli ktoś chce się nauczyć języka to polecam inne metody, a jeśli musi korzystać z tego (studia itp.) to powodzenia ;)