Podręcznik do nauki języka angielskiego - poziom średnio zaawansowany. New English File to: *lekcje, które sprawdzą się w każdej klasie, zainteresują każdego i sprawią, że uczniowie będą chcieli mówić po angielsku, *możliwość skracania i wydłużania kursu od 80 do 120 godzin, *różnorodne materiały pomagające w samodzielnej pracy w domu (MultiROM, DVD, strona internetowa dla uczniów,...

Podręcznik do nauki języka angielskiego - poziom średnio zaawansowany.

New English File to:

*możliwość skracania i wydłużania kursu od 80 do 120 godzin,
*różnorodne materiały pomagające w samodzielnej pracy w domu (MultiROM, DVD, strona internetowa dla uczniów, Vocabulary Bank i Grammar Bank w podręczniku)
8bogate pomoce dla nauczycieli – rewelacyjna książka nauczyciela z ćwiczeniami do fotokopiowania i CD-ROM z testami

Olsko_Ulrich | 2014-12-23
joan-na | 2013-02-18