7 (7 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
angielski
surrealice

Podręcznik do nauki języka angielskiego - poziom podstawowy. New English File to: *lekcje, które sprawdzą się w każdej klasie, zainteresują każdego i sprawią, że uczniowie będą chcieli mówić po angielsku, *możliwość skracania i wydłużania kursu od 80 do 120 godzin, *różnorodne materiały pomagające w samodzielnej pracy w domu (MultiROM, DVD, strona internetowa dla uczniów, Vocabulary Bank i...

Podręcznik do nauki języka angielskiego - poziom podstawowy.

New English File to:

*możliwość skracania i wydłużania kursu od 80 do 120 godzin,
*różnorodne materiały pomagające w samodzielnej pracy w domu (MultiROM, DVD, strona internetowa dla uczniów, Vocabulary Bank i Grammar Bank w podręczniku)
*bogate pomoce dla nauczycieli – rewelacyjna książka nauczyciela z ćwiczeniami do fotokopiowania i CD-ROM z testami

New English File to również kurs, który świetnie przygotowuje do matury:

*obejmuje wszystkie tematy maturalne,
zawiera ćwiczenia odpowiadające formatowi zadań maturalnych,
*uczy pisania tekstów występujących na maturze,
*posiada specjalne maturalne zeszyty ćwiczeń z zadaniami egzaminacyjnymi, a do nich Matura Teacher’s Pack, z notatkami dla nauczyciela, CD z nagraniami i kluczami do ćwiczeń oraz gotowymi zestawami do matury ustnej i pisemnej na poziomie podstawowym

Shino11 | 2018-03-07

Dobra pozycja do nauki angielskiego, nawet samodzielnej, dla osób początkujących. Stopniuje poziom trudności i zawiera najważniejsze podstawy, jakie muszą zostać opanowane, by przejść do bardziej zaawansowanych treści.

Mylengrave | 2015-02-04
Na półkach: Przeczytane, English

Nie do końca przepadam za uczeniem z tej książki, wydaje mi się, że jej układ stworzony jest bardziej dla pasjonatów niźli dla ludzi, którzy języka angielskiego po prostu muszą się nauczyć. Kurs przebiega dosyć szybko, ale sporo jest zadań zbędnych i wręcz, jak zdążyłam zauważyć, irytujących moich uczniów. Trochę za wysoki poziom listeningów, sporo nazw własnych i wybitnie szybki lektor. Często po paru lekcjach się zrażali, ale jeśli zmotywowałam ich do nauki, późniejsza współpraca przebiegała szybko.