Święci na każdy dzień

7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7201-353-8
religia
krkkrzysiek

Wydawnictwo niniejsze nie ma charakteru naukowego, ale jest przeznaczone dla szerokiego ogółu Czytelników. Niemniej zainteresowani bliżej poszczególnymi postaciami będą mogli sięgnąć do obszernej bibliografii, którą podajemy na końcu. Niniejsza praca obejmuje kilkaset żywotów świętych i błogosławionych Kościoła Chrystusowego. Jest to nowe, przeredagowane, uzupełnione ponad 100 nowymi biogramami Świętych i Błogosławionych wyniesionych do chwały ołtarzy przez Sługę Bożego Jana Pawła II.

źródło opisu: https://www.wydsal.pl/bookDetail.php?bookId=190

źródło okładki: https://www.wydsal.pl/bookDetail.php?bookId=190

gagatkowa | 2017-04-12
Na półkach: Ulubione
Przeczytana: 11 kwietnia 2017

Do przeczytania zachęciły mnie kazania w kościele.
Asceza gwarantowana.
Aczkolwiek bardzo krótkie notki biograficzne, które warto rozszerzyć o informacje z you tube, wikipedii czy dzieł samych świętych.

Mea-Libri | 2017-01-23
Na półkach: Posiadam