Co jest w jajku? Książka o cyklach życia

Tłumaczenie: Anna Czechowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zygzak". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: G+J
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
What's in that egg?: a book about life cycles
978-83-7596-102-7
jajko

Puk, puk! Jest tam kto? Na pewno wiesz, jak wyglądają jajka, ale czy wiesz również, że mogą przybierać tysiące różnych kolorów i odcieni? Niektóre są przezroczyste i można zobaczyć, co jest w środku. Mogą być twarde lub miękkie, małe albo duże, a każde z nich jest pierwszym domem maleńkiej istoty. To książka o jajkach i cyklach życia. Kiedy ją przeczytasz, będziesz mógł zaskoczyć swoich...

Puk, puk! Jest tam kto?
To książka o jajkach i cyklach życia. Kiedy ją przeczytasz, będziesz mógł zaskoczyć swoich przyjaciół wieloma nowinkami. Niech ciekawość będzie z tobą i towarzyszy ci na zygzakowatej ścieżce wiedzy. Podążaj nią, a dowiesz się mnóstwa interesujących rzeczy o jajkach, zwierzętach i o wielu innych sprawach!
W tej książce dobrą odpowiedzią jest… jeszcze więcej pytań!
Droga do wiedzy nie jest prosta – czasem trzeba trochę pozygzakować!
O Autorce
Becky Baines pracuje w wydawnictwie i pisze książki dla dzieci. Bynajmniej nie wykluła się z jajka.
Mieszka w Wirginii w Stanach Zjednoczonych.

źródło opisu: gjksiazki.pl

źródło okładki: gjksiazki.pl

Bravo26 | 2016-09-01
Przeczytana: 01 września 2016

To nasza pierwsza książeczka z tej serii i chcemy przeczytać, obejrzeć więcej takich pozycji. Realistycznie i bez słodzenia, w sposób prosty ukazał autorka, czym jest jajko.

robaczek | 2017-02-08
ganesza | 2015-08-25