Ciekawe dlaczego w niebie jest dziura

Tłumaczenie: Magdalena Gołdanowska
Seria: Ciekawe dlaczego...
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
I Wonder Why There's a Hole in the Sky
ciekawe dlaczego, dla dzieci

Ta książka usatysfakcjonuje nawet najbardziej dociekliwych młodych czytelników, a także pomoże im poznać odpowiedzi na różne pytania dotyczące naszego środowiska. Dlaczego drzewa są takie ważne? Kiedy rzeka nie jest rzeką? - „Ciekawe dlaczego... W niebie jest dziura” to kompendium wiedzy na temat naszej planety, a także obowiązkowa lekcja ekologii. Ta niezwykła seria opracowana została z myślą...

Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne – czasem trudne, czasem nietypowe – pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

źródło opisu: www.wydawnictwoolesiejuk.pl

źródło okładki: www.wydawnictwoolesiejuk.pl