Irlandzkie marzenia

Seria: Harlequin Satine
Wydawnictwo: HarperCollins
Irish dreams

Brian Donnelly – znakomity trener koni wyścigowych – już od pierwszej chwili wzbudza zainteresowanie Keeley Grant. Ten małomówny i zamknięty w sobie Irlandczyk wyraźnie jej unika. Keeley robi więc wszystko, żeby przełamać lody, zwłaszcza że łączy ich wspólna pasja i praca w dużej stadninie jej ojca. Brian staje się dla niej ideałem mężczyzny. Żywiołowa i spontaniczna Keeley dotychczas zawsze osiągała to, czego zapragnęła. Teraz chce, by Brian ją pokochał. Nie wie, że Brian też ma marzenia, które tylko ona może spełnić.

źródło opisu: Mira, 1012

źródło okładki: Mira, 1012

LePapillon | 2014-08-26
Na półkach: Romansidło
Przeczytana: 26 sierpnia 2014

Książkę czyta się szybciutko, w sam raz na jeden, chłodny wieczór pod kocykiem. :)

Co prawda nie zaprzeczę, że czegoś mi tutaj mocno brakowało ...
W porównaniu do innych cenionych przeze mnie powieści tego typu, opis uczucia pomiędzy bohaterami był mało wyrazisty, chwilami wręcz mdły. Podobnie zresztą mam zastrzeżenia do stylu autorki, nie bardzo do mnie przemówił.

Mimo wszystko polecam! Ocenka na 6.

| 2012-08-17
Przeczytana: 12 lipca 2012

Nora Roberts urodziła się w Silver Spring, stan Maryland, jako najmłodsza z pięciorga dzieci. Po nauce w szkole katolickiej prowadzonej przez zakonnice, wzięła młodo ślub i osiedliła się w Keedysville, w Marylandzie. Nora Roberts należy do wielu zrzeszeń pisarzy oraz jest laureatką wielu nagród, które dostała od swych kolegów po fachu i wydawnictw.

Piąta i ostatnia książka, którą udało mi się przeczytać podczas pobytu w u Irenki. O ile się nie mylę, spotkanie z nią zakończyłam około czwartej nad ranem i byłam z tego powodu bardzo dumna. Stosunkowo rzadko zdarza mi się zawalać nocki aby dokończyć rozpoczęte powieści. Tym razem miałam jednak towarzystwo, więc i czas leciał mi zupełnie inaczej.

Brian Donelly uznawany jest za jednego z najlepszych poskramiaczy koni. Mężczyzna traktowany jest przez nie niczym przyjaciel, któremu mogą bezgranicznie zaufać i który zrobi wszystko co jego mocy, aby w niedalekiej przyszłości stały się mistrzami wyścigów. Z tego właśnie powodu, główny...

aannaa | 2014-01-02
Na półkach: 2014
Przeczytana: 02 stycznia 2014

Bardzo fajne opowiadanie. Chyba najlepsza z tych trzech części.

Patrycja12349 | 2016-08-02
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 01 sierpnia 2016

Książka jest bardzo ciekawa. Posiada wiele momentów akcji. Nie jest taka jak wiele książek, że akcja się w pewnej chwili i nikt nie wie co się dalej dzieje. Według mnie książka ta jest idealna! Polecam przeczytanie tej pięknej książki.

Tara | 2013-01-22
Przeczytana: 21 stycznia 2013

Całkiem miło się ją czyta. Tradycyjny romansik, jak zwykle wszystko pięknie i cacy. Nie możemy oczekiwać od książki jakichś cudów, jednak w sam raz nadaje się na lekką lekturę, dla odpoczynku i odcięcia się od świata. ;)

Dagus91 | 2015-02-07
Na półkach: Przeczytane w 2015.
Przeczytana: 04 lutego 2015

Obie historie czyta się szybko i dość przyjemnie, jednak nie jest to książka wysokich lotów, ot, taki sobie romansik.

Edyta Zając | 2017-03-13
Przeczytana: 20 lutego 2017

Pierwsza książka z irlandzkiej serii Nory Roberts. Jak zwykle u tej autorki - część najspokojniejsza, delikatna, tak jakby wprowadzająca do emocji, które pojawiają się w kolejnych tomach. Tę część czytalam najdłużej i choć była przyjemną rozrywką, nie sprawiła, że nie mogłam doczekać się zatopienia w kolejnych historiach.

Serię irlandzką polecam!

aneta | 2013-12-28
Przeczytana: maj 2013

Nowa okładka ostatniej części Irlandzkiej sagi
Poprzedni tytuł tej książki to Irlandzki Buntownik

Anna Tarnawa | 2014-06-21
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 03 czerwca 2014

Ksiazke bardzo fajnie sie czyta, koncowka jednak pozostawia pewien niedosyt.

chotana | 2016-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2016