Zgłosuj na książki roku 2017

Dary wiatru północnego

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
bajki, baśnie, podania
Galahad

Syn biednej komornicy wyrusza na koniec świata, by pomścić swoją krzywdę. Sprawca tej krzywdy, wiatr północny, wynagradza chłopaka, ten jednak nie potrafi rozsądnie korzystać z darów – traci wszystkie. Dopiero pracowite życie, walka ze zbójnikami o uwięzioną królewnę pozwalają mu odzyskać szacunek ludzi, miłość królewny, bogactwo.

Anna | 2016-02-11

Jako dziecko czytałam z ogromnym przejęciem. Po wielu, wielu latach mocny wiatr przypomniał mi ten tytuł i postanowiłam odnaleźć tę książkę na allegro. Całkiem przyjemna opowiastka czyta się dobrze ale zakończenie nie podobało mi się.

Trezor | 2013-05-15

czytałem jako dziecko z wypiekami na twarzy

erloor | 2015-09-19
Ewelina | 2014-11-30