Napad bez pistoletu w ręku

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
978-83-61748-35-9
Sylwia

O ludziach takich jak komisarz Artur Sodoma z Wydziału Zabójstw mówi się, że mają niekonwencjonalne metody prowadzenia śledztwa. Nic jednak dziwnego, skoro jego pięść i intelekt są równie ostre. Tym razem przypadek umieszcza Sodomę w samym środku afery, której stawką jest 10 milionów, 2 miłości i honor. Nim poznamy odpowiedź na pytanie, jak z tego wybrnie, czeka nas napięcie, pościgi, strzelaniny i mocna dawka uczuć - nie zawsze tych najpiękniejszych... Ta książka jest jak napad bez pistoletów w ręku - trudno się przed nią obronić!

źródło opisu: Warszawska Firma Wydawnicza, 2012

źródło okładki: wfw.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!