Metody. Zmień swoje problemy w odwagę, wiarę i kreatywność

Tłumaczenie: Anna Las
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filo
The Tools. Transform your problems into courage, confidence and creativity
978-83-62903-06-1
psychologia, zmiany, osobowość
Paulinx

Przełomowa książka o rozwoju osobistym, przedstawiająca wyjątkowo skuteczny zestaw pięciu metod, które wniosą w Twoje życie dynamiczne zmiany. Ta rewolucyjna praktyka, dająca nowe siły staje się dostępna dla każdego czytelnika, który pragnie w pełni rozwinąć swój potencjał. Twoje życie stanie się wyjątkowe - niepowtarzalne w doświadczaniu prawdziwego szczęścia. Książka jest bestsellerem m.in.: w Niemczech, Francji, Włoszech, Japonii, Stanach Zjednoczonych. Przetłumaczona na 35 języków.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Magdalena | 2017-08-31
Przeczytana: 31 sierpnia 2017

Uwierzycie, że kupiłam tą książkę za 2 złote? Coś niesamowitego, wręcz niemożliwego. Przyznam, iż to moja pierwsza książka kupiona tak tanio.

Przyznam, iż 2 złote nie było mi szkoda wydać, lecz równocześnie nie spodziewałam się zbyt wiele. Bo czego można się spodziewać po książce kupionej tak tanio?

Chyba nie okazałam się czytelnikiem, jakiego autorzy oczekiwali. Bowiem książkę przeczytałam od deski do deski. Ale równocześnie, uznałam, że nie skończę tylko na czytaniu. Wypróbuję metody. Będę je stosować tak długo, aż zaczną działać. Tak długo, aż stanę się lepszą wersją samej siebie.

Tytułowe METODY to coś, czym według autorów można odmienić swoje życie. Każda z METOD ma swoje zastosowanie. Niektóre można stosować w podobnych sytuacjach. Dzięki nim pokonamy lęki, stres. Będziemy gotowi na działanie. Wyjdziemy z strefy komfortu. Zaczniemy żyć. Usuniemy z naszego życie złość na kogoś, nienawiść, poczucie krzywdy, przesadne zamartwianie się, nieśmiałość, poczucie bycia gorszym od...

AKor | 2017-02-01
Przeczytana: 01 lutego 2017

Myślałam że będzie bardziej coachingowa a mniej magiczna. Dużo tego samego tylko innymi słowami.

BliskaNieznajoma | 2017-02-23

W książce wiele rzeczy się powtarza tylko innymi słowami , jednakże całokształt super ! Książka wniosi wiele zmian do zycia codzinnego ! Polecam

Anna | 2018-06-10
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam