Pafnucy, opowieści o dobrym niedźwiedziu tom 2

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pafnucy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Klin
Marta

Rzeką płynie jakieś trujące obrzydlistwo! Okazuje się, że to coś, co cuchnie i płynie produkują warczące potwory pełne ludzi. Jak je uszkodzić, by nie pozostały na dłużej, jak przestraszyć i wypłoszyć na zawsze? A może zmienić trasę lokalnego strumyka? Niecodzienne zajęcie dla stada dzięciołów, trochę roboty dla wilków i borsuków. Ba, nawet szczur wodny odegra swoją rolę. Nie mówiąc o Pafnucym!

I tylko dzikom czego żal...

Powieść dla młodych czytelników opowiadająca o przygodach bardzo łagodnego, dobrego i sympatycznego niedźwiadka.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoklin.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoklin.pl