Odetchnąć duchem wiary

Wydawnictwo: Centrum Formacji Maryjnej "Salvatoris Mater"
978-83-60141-69-4
religia
Abigail

To książka dla każdego, kto czuje się zmęczony życiem w zapędzonym świecie, pozbawionym nadziei i egoistycznym; kto odczuwa, że traci swoje człowieczeństwo i dziecięctwo Boże, optymizm i radość życia. Autorka zachęca, by odetchnąć duchem wiary, by „zbliżyć się do Gorejącego Ogniska Miłości, którym jest Jezus. Ogrzejmy przy Nim nasze wyziębłe i skołatane życiem serce”. Jeśli będziemy stać z daleka, nie ogrzeje nas swoim Ogniem. Tylko przybliżając się do Jezusa, poznając Go w Duchu Świętym, naśladując Go i miłując, możemy na nowo odkryć piękno naszego istnienia, stać się Bożym człowiekiem – człowiekiem nadziei, optymizmu i radości.

źródło opisu: Centrum Formacji Maryjnej "Salvatoris Mater", 2012.

źródło okładki: www.salvatorismater.home.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!