Zdrowie ze spiżarni. Przetwory, które leczą

Wydawnictwo: Videograf II
0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7835-046-0
poradniki
kasandra_85

Ilustrowany poradnik dla ludzi, którzy cenią naturalne produkty, nieskażone dodatkami chemicznymi i służące zdrowiu. Korzystając ze swego długoletniego doświadczenia, autor opracował około 80 przepisów na przetwory domowe, które nie tylko wzbogacą naszą kuchnię, ale pomogą wzmocnić odporność czy usuwać niektóre dolegliwości. Materiał zgromadzony w książce został podzielony na trzy rozdziały: przetwory z owoców, przetwory z warzyw i przetwory z owoców dzikich i ziół. Oprócz sprawdzonych receptur autor omawia lecznicze właściwości poszczególnych przetworów i przedstawia sposoby ich zastosowania i dawkowania.

źródło opisu: http://www.videograf.pl/ksiazka.php?id=621

źródło okładki: http://www.videograf.pl/ksiazka.php?id=621