Audrey. 100 odsłon

Tłumaczenie: Jerzy Jercha
Wydawnictwo: Bukowy Las
978-83-62478-85-9
hibou

Jedna z najpiękniejszych kobiet XX wieku, ikona stylu, tancerka, modelka, aktorka, matka, ambasadorka UNICEF – to tylko niektóre z jej życiowych ról. Audrey Hepburn dzięki swojej niezapomnianej twarzy i wrodzonej gracji zawładnęła wyobraźnią milionów ludzi na całym świecie. Wielbiły ją rzesze widzów oczarowanych kreacjami aktorki w filmach, takich jak Rzymskie wakacje, Zabawna buzia, Wojna i...

i pokój, My Fair Lady, Śniadanie u Tiffany’ego. Kochała
ją nie tylko kamera filmowa, aktorka pozowała czołowym fotografikom, dzięki którym jej wizerunek jest nadal żywy,
a styl Audrey nieprzerwanie inspiruje zarówno projektantów, jak i pasjonatów mody.
Ten piękny album zawiera 100 sugestywnych
i poruszających fotografii, większość wręcz ikonicznych, niektórych nigdy wcześniej nie prezentowanych, wybranych przez najbliższych aktorki. Zwracając szczególną uwagę
na walory estetyczne, artystyczną ekspresję i osobiste znaczenie, pieczołowicie wybrali oni zdjęcia reprezentujące wartości, za którymi Hepburn opowiadała się w ciągu całego życia i swojej kariery.

źródło opisu: http://www.bukowylas.pl/content/ksiazka/audrey-100-odslon

źródło okładki: http://www.bukowylas.pl/content/ksiazka/audrey-100-odslon

pikselowa | 2013-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2013

przepiękne zdjęcia,oglądając niektóre popłakałam się.

Paulina Cieślak | 2017-03-05
Przeczytana: 16 grudnia 2016