Numerologia dla początkujących. Prosta droga do miłości, pieniędzy i przeznaczenia

Tłumaczenie: Michał Lewiński
Wydawnictwo: Illuminatio
Numerology for beginners
hibou

Numerologia to najprostsza droga do zdobycia cennych informacji na temat swojej osobowości. Ta znana od wieków dziedzina sprawi, że w odmienny sposób spojrzysz na siebie i swoje uzdolnienia, wnikniesz w swoją przyszłość, a także poznasz swoje cykle numerologiczne. Numerologia to bardzo przystępna praktyka, dzięki której będziesz w stanie odnaleźć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących cech...

Numerologia to bardzo przystępna praktyka, dzięki której będziesz w stanie odnaleźć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących cech charakteru, możliwości rozwoju kariery zawodowej, czy umocnienia więzi między najbliższymi ci osobami. Najważniejsze jest jednak to, że aby korzystać z numerologii potrzebujesz jedynie imienia i nazwiska, daty urodzenia i… tej książki. Spraw, by liczby działały na twoją korzyść!

źródło opisu: Wydawnictwo ILLUMINATIO Łukasz Kierus, 2012

źródło okładki: www.illuminatio.pl

Shetani | 2013-06-09

Jedni wróżą z fusów, inni z kabały, inni z Tarota… A co powiecie na „wróżenie” z liczb? Magia liczb jest chyba nieco mniej znaną dziedziną, ponieważ o wiele częściej spotykamy się właśnie z kartami, czy to zwykłymi czy, jak już wspomniałam, z Tarotem. No bo czy liczby mogą mieć magiczne znaczenie? Wiele osób zapewne pomyśli, że nie. Nic bardziej mylnego! Liczby są obecne wszędzie w naszym życiu, a ich działanie może być zdumiewające.

Wiecie, mam taki zwyczaj, że jak poznaję czyjąś datę urodzin, to od razu sprawdzam, czym jest numerologicznie. Głupia rzecz, ale nigdy jakoś wybitnie nie zajmowałam się prawami, które rządzą numerologią, ani jej podstawami. Liczyłam, co wiedziałam, że mam policzyć, a potem po prostu szukałam odpowiednich opisów. Tak coraz częściej myślę, że pomijanie podstaw jest dużym błędem. Dlatego właśnie chciałam sięgnąć po kolejną książkę „Dla początkujących”, które wydawane są przez wydawnictwo Illuminatio. No i padło na numerologię.

Oczywiście na samym...

Autorka w swojej książce chciała podzielić się z nami nauką – numerologią, dzięki której będziemy mogli lepiej zrozumieć siebie oraz innych, nowo poznanych ludzi.

Cały sekret tkwi w liczbach. To one decydują o naszych losach, naszym szczęściu i powodzeniu w życiu, pracy, szkole czy miłości.
Numerologia to wspaniała nauka, która pomaga nam zrozumieć siebie, poznać nasze uzdolnienia i osobowość.
Nigdy wcześniej nie przyszłoby mi do głowy, że data naszego urodzenia, imię i nazwisko tak wiele o nas mówią.

Dzięki tej publikacji można się dowiedzieć się jak działają cyfry, nauczyć się używać liczb od 1 do 9 aby obliczyć i zapoznać się z „wibracjami energetycznymi” towarzyszącymi nam w każdej dziedzinie życia.
Możemy również dowiedzieć się, czy za miesiąc lub dwa będziemy mieć korzystny dzień czy raczej nie. Możemy również przewidzieć, co spotka nas w konkretnym dniu, miesiącu i roku.

Książka składa się z piętnastu rozdziałów oraz wstępu dotyczącego numerologii. Dzięki niej możemy...

hibou | 2013-01-05
Przeczytana: 03 stycznia 2013

Gerie Bauer jest pisarką, producentką telewizyjną, redaktorką czasopism poświęconych modzie i urodzie, wykładowczynią i konsultantką, a także specjalistką w dziedzinie podróżowania. Napisała dziesięć książek, z których pięć jest poświęconych różnym aspektom podróżowania. Obecnie jest prezesem Great Spas of the World, biura podróży specjalizującego się w organizowaniu wycieczek do uzdrowisk znajdujących się w różnych częściach świata, w tym także newage'owych i duchowych wycieczek do Indii, Tajlandii, na Bali i do wielu innych miejsc położonych w południowo-wschodniej Azji.

Numerologia zawsze w jakimś stopniu mnie ciekawiła. Miałam okazję zebrać informacje przy czytaniu książki Violetty Kuklińskiej-Woźny "Liczby życia. Co numerologia mówi o tobie i innych". Jednak książka Gerie Bauer bardziej mnie usatysfakcjonowała.

Na samym wstępie dowiadujemy się co to jest numerologia i jak działa. Jest to dobre wprowadzenie w świat liczb, który jest interesujący. Książka jest podzielona na 15...