Ojca Leona różowe okulary

Wydawnictwo: Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC
978-83-7354-347-8
poradniki
JASKIERKA57

Książka zawiera fragmenty powiedzeń, sentencji, refleksji oraz fotografie Ojca Leona Knabita OSB z różnych okresów jego życia. Dobry humor pozwala mu zawsze zachować otwartość i świeżość spojrzenia na aktualne problemy człowieka.

źródło opisu: http://tyniec.com.pl/product_info.php?products_id=670

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

kismetka | 2014-04-24
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 23 kwietnia 2014

"Ojca Leona różowe okulary" to zbiór anegdotek, historyjek, rymowanek ojca Leona. Jest to książka bardzo pozytywna, przepełniona dobrym humorem, widać w niej dystans autora do samego siebie. Nie czytałam tego ciągiem, ale po kilka stron, po kilka sentencji, przez parenaście wieczorów. Miła lektura to była.

Anna | 2014-06-30
Przeczytana: 13 czerwca 2014

Świetna książeczka, krótka i zabawna. Taka akurat, aby się przekonać, że mnich to nie tylko partner do różańca, ale też kupa kości owinięta w brązowy materiał, dodajmy – inteligentna, miejscami ironiczna i dosadna, ale zawsze – życzliwa.

potulna | 2016-12-23
Piotr | 2016-07-03