Toscanini

83-06-01428-6
baudolino68

Biografia Arturo Toscaniniego

źródło opisu: http://hatteria.pl/harvey-sachs-toscanini-antykwariat-p-4311.html

źródło okładki: http://hatteria.pl/harvey-sachs-toscanini-antykwariat-p-4311.html

ar2r | 2017-02-26
Przeczytana: 22 lutego 2017

Zacznę tak... trudno oceniać biografię-książkę... ogólnie do książki nie ma się co czepiać bo jest wszystko to co w biografii być powinno. W wyniku czego otrzymujemy bardzo szczegółową historię człowieka z niezliczoną ilością anegdot. Jedyną wadę jaką dostrzegam to taka, że bardzo często padają daty (to dobrze) tylko zbyt rzadko okraszone rokiem :) Trzeba naprawdę czujnie czytać, żeby się nie pogubić - bo biografia jest bardzo dynamiczna tak jak jej właściciel. Na koniec wracam do pierwszego zdania... biografię-życie nie jest trudno ocenić w tym przypadku... WIELKI CZŁOWIEK!!!

baudolino68 | 2012-10-28
Carole | 2017-04-11