Ostatni Feniks

Wydawnictwo: Amber
The Last Phoenix
83-241-0097-0
emindflow

Nowa wojna w Zatoce i chiński atak na amerykańską bazę na Malajach w wybuchowym military thriller. USA Today Irak, Iran i Syria atakują Arabię Saudyjską. Chiny uderzają na Azję Południowo-Wschodnią. Jest jednak gorszy scenariusz: tajne porozumienie islamskich fanatyków i azjatyckiej potęgi wymierzone w Stany Zjednoczone. Tylko Grupa Ochotnicza generała Matta Pontowskiego może mu przeszkodzić. Pod warunkiem, że uda jej się wyjść cało z samobójczej misji... Najnowocześniejsza broń, operacje specjalne, dynamiczna akcja i globalna intryga. Publishers Weekly Top gun powieści sensacyjnej. Wiarygodna wizja sytuacji politycznej w najbardziej zapalnych punktach świata.

źródło opisu: http://www.empik.com/ostatni-feniks-herman-richard,57668,ksiazka-p

źródło okładki: http://www.empik.com/ostatni-feniks-herman-richard,57668,ksiazka-p

TribalWarrior | 2014-09-29
Przeczytana: 05 października 2014