Miasta i miasteczka Polska Niezwykła

Wydawnictwo: Demart
Miasta i miasteczka Polska Niezwykła
albumy
edymucha

Ponad 200 zdjęć z komentarzami autorów plus fachowe porady eksperta w zakresie fotografii ? tak wygląda album ?Miasta i miasteczka? stanowiący plon konkursu zorganizowanego przez serwis polskaniezwykła. Zwycięskie prace wybrano spośród blisko 5300 fotografii prezentujących różne zakątki Polski. Wykonali je często mieszkańcy odkrywający na nowo swoje miasta, albo zauroczeni turyści dokumentujący swoje podróże. Album ma układ odnoszący się do różnych tematów fotograficznych i sposobów fotografowania, został podzielony na następujące rozdziały: ?Pejzaż? (fotografia krajobrazowa), ?Architektura? (fotografia architektoniczna), "Street photo" (fotografia reportażowa), ?Zatrzymane w ruchu? (fotografowanie poruszających się obiektów), ?Nocą? (fotografia nocna), ?Jak ze starego albumu? (fotografia czarno-biała) oraz ?Inne spojrzenie? (nietypowe ujęcia fotograficzne). Na mapie zamieszczonej na końcu albumu zaznaczono położenie miejscowości prezentowanych na zdjęciach. To propozycja nie tylko dla miłośników fotografii, ale dla wszystkich ciekawych Polski i doceniających niebanalne pomysły.

źródło opisu: okładka

uluuluu | 2013-12-30