Kurs szybkiego czytania. ćwiczenia

Wydawnictwo: Videograf II
poradniki

Książka stanowi uzupełnienie poradnika Kurs szybkiego czytania tej samej autorki. Zawiera obszerny zestaw ćwiczeń, które pomagają doskonalić szybkość czytania, wzbogacają metody treningu umysłu, ułatwiają zapamiętywanie nowych informacji. Oprócz ćwiczeń doskonalących spostrzegawczość i techniki czytania w książce umieszczono różnorodne teksty, które pozwalają czytelnikowi sprawdzić swoje umiejętności w zakresie rozumienia tekstu i zapamiętywania zawartych w nim treści.

Damian | 2012-02-24
Przeczytana: 2008 rok