Oko w oko

83-89192-45-4
albumy
edymucha

Najbardziej osobisty album fotograficzny jednego z największych współczesnych fotografów przyrody, wieloletniego współpracownika National Geographic, zdobywcy wielu prestiżowych nagród fotograficznych i wreszcie człowieka aktywnie zaangażowanego w ochronę przyrody na świecie. Lanting wyrusza na spotkania z bohaterami swoich zdjęć, docierając do ostatnich miejsc na świecie, gdzie nie człowiek,...

Lanting wyrusza na spotkania z bohaterami swoich zdjęć, docierając do ostatnich miejsc na świecie, gdzie nie człowiek, ale zwierzęta narzucają swoje reguły gry. Dzięki swojej pasji i determinacji poznał i utrwalił życie i zachowania rzadkich, często ginących gatunków zwierząt.

źródło opisu: okładka

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!