Essential: Daredevil, tom 2

Tłumaczenie: Krzysztof Uliszewski
Cykl: Essential Daredevil (tom 2)
Wydawnictwo: Mandragora
Essential: Daredevil - volume 2
Komiks
komiksy
vivaadeal

Drugi tom klasycznych przygód jednego z najbardziej niezwykłych bohaterów świata Marvela. Tym razem na drodze Daredevila staje cała masa nikczemnych superłotrów ze Szczudlakiem, Szatańską Trójcą, Eksterminatorem, Zamaskowanym Łupieżcą i Błaznem na czele. Dodatkowo pojawia się tajemniczy brat bliźniak Matta - Mike Murdock!? Gościnnie występują Spider-Man, Fantastyczna Czwórka, Dr Doom, Kapitan Ameryka oraz Thor!

źródło opisu: Mandragora/Wydawca

źródło okładki: http://komiks.nast.pl/komiks/4347/Essential-Daredevil-2/

Sążny | 2013-07-19

Festiwalu silverage'owego campu ciąg dalszy. Jednak niemal w całym tomie mamy do czynienia z ilustracjami legendarnego Gene'a Colana, co czyni tomiszcze wartym przynajmniej przekartkowania.

ven_detta | 2016-07-04
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka, Komiks