ZWIĄZEK I PARTNERSTWO Yin-Yang w miłości

Tłumaczenie: Szymon Ceranka
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Divine partnership. Unity beyond duality. Living a life of love, commitment and energetic interconnectedness
978-83-7489-391-6
poradniki, psychologia, związki
zdrowie, medycyna
Natula

Książka Nicolasa C. Demetry’ego poświęcona jest – najogólniej mówiąc – dynamice związków międzyludzkich. Podstawą prowadzonych tu rozważań jest przekonanie o istnieniu energii – wszechogarniającej, przepływającej przez nasze ciało, wpływającej na jakość naszych relacji z innymi oraz na wszelkie zmiany zachodzące we wszechświecie. Każdy z nas, bez względu na płeć, nosi w sobie pierwiastki męskie i żeńskie.

Z lektury tej książki dowiemy się, z jakimi cechami wiążą się oba te bieguny, jak przejawiają się w naszym życiu w postaci zdrowej i niezdrowej energii. Demetry uczy nas, jak przezwyciężać zranienia z przeszłości powodowane przez złą energię oraz jak budować pozytywne elementale, które pomogą przywrócić równowagę naszej duszy. Osiągnąwszy zaś tę równowagę w sobie, możemy podnosić jakość naszych relacji z partnerem (i innymi ludźmi).

Autor uświadamia nam, w jaki sposób budujemy dysfunkcjonalne zależności między sobą, w jakie role się wcielamy, i pokazuje, jak wydostać się z błędnego koła wzajemnych uzależnień. Dzięki przedstawionym tu koncepcjom oraz medytacjom Czytelnik zrozumie, jak odblokowywać przepływ energii w relacjach z drugim człowiekiem i jak ją ukierunkować w celu osiągnięcia duchowego zespolenia z partnerem, czego owocem będzie związek oparty na czystej miłości.

źródło opisu: http://www.gwp.pl/10669,zwiazek-i-partnerstwo-yin-yang-w-milosci.html

źródło okładki: http://www.gwp.pl/10669,zwiazek-i-partnerstwo-yin-yang-w-milosci.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!