Pozyskiwanie kapitału. Podstawowe formy i możliwości zdobycia kapitału

Wydawnictwo: Onepress
837361852X
poradniki

Wizerunek przedsiębiorstwa, sprzęt, zatrudnienie rozpoczęcie działalności jest związane z wieloma inwestycjami. Wiele pomysłów na doskonałe produkty i usługi nie zostało zrealizowanych właśnie z powodu braku funduszy. W wielu przypadkach przedsiębiorcy nie ubiegają się o fundusze na rozwój swojej działalności, ponieważ nie wiedzą, z jakich źródeł można je pozyskać, ani jak wiele ich jest. Kredyty bankowe, uważane przez wielu za jedyną możliwość, to tylko jedna z wielu. Dziś właściciele firm mają do dyspozycji fundusze venture capital, dotacje unijne, leasing i wiele innych możliwości. Należy tylko wiedzieć, jak z nich skorzystać. Pozyskiwanie kapitału. Podstawowe formy i możliwości zdobycia kapitału to przewodnik dla przedsiębiorców zainteresowanych możliwościami zyskania funduszy na swoją działalność. Przedstawia różne sposoby zdobycia kapitału na rozpoczęcie lub dofinansowanie działalności począwszy od kredytów i pożyczek bankowych, poprzez fundusze venture capital aż po dotacje z programów pomocowych Unii Europejskiej. Opisuje także możliwości korzystania z majątku bez konieczności jego nabywania leasing, faktoring i franchising.

Getos | 2012-03-30
Przeczytana: 2008 rok