Coaching. Trening efektywności

Coaching for Performance
Coaching, model GROW
poradniki
Łukasz

NAJBARDZIEJ ZNANY PODRĘCZNIK COACHINGU NA ŚWIECIE! „Coaching. Trening efektywności” to książka przełomowa o metodologii coachingu na świecie. Przetłumaczono ją na ponad dwadzieścia języków i sprzedano pół miliona egzemplarzy. John Whitmore prezentuje model GROW, w przystępny sposób wyjaśnia zasady i przebieg procesu coachingu i metody jego wdrażania. Dużo uwagi poświęca relacjom między...

NAJBARDZIEJ ZNANY PODRĘCZNIK COACHINGU NA ŚWIECIE!

John Whitmore prezentuje model GROW, w przystępny sposób wyjaśnia zasady i przebieg procesu coachingu i metody jego wdrażania. Dużo uwagi poświęca relacjom między coachingiem i przywództwem oraz samemu przywództwu. Podkreśla duże znaczenie inteligencji emocjonalnej i duchowej w osiągnięciu sukcesu.

Podręcznik Whitmore’a pomoże ci odnaleźć nowe sposoby myślenia o zarządzaniu, efektywności oraz ludziach i dostarczy ci wskazówek coachingowych:
• Coaching koncentruje się na przyszłych możliwościach.
• Celem coacha jest budowanie świadomości, odpowiedzialności oraz wiary w siebie.
• Menedżer może być coachem.
• Zadaniem menedżera jest wykonanie zadanie i rozwijanie pracowników.
• Jakość pracy i potrzeba rozwoju wymagają coachingu.
• Liderzy zorientowani na przyszłość muszą reprezentować pewne wartości, być wiarygodni, błyskotliwi i uporządkowani oraz mieć wizje i wyznaczony cel.

John Whitmore to mistrz wyścigów samochodowych oraz twórca coachingu zorientowanego na efektywność. Jest prezesem firmy doradczej Performance Consultants International. Za wieloletnią działalność uhonorowano go tytułem Britain’s Number One Business Coach. Przypisuje mu się największy indywidualny wpływ na rozwój coachingu jako roli zawodowej.

źródło opisu: http://www.burdaksiazki.pl/ksiazki,1,5,124,coachin...(?)

źródło okładki: http://www.burdaksiazki.pl/ksiazki,1,5,124,coachin...»

goohha | 2014-04-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Praca

Bardzo dobry poradnik zarowno dla poczatkujacych jak i doswiadczonych coachow.

Kilkujadek | 2017-09-21
Przeczytana: 21 września 2017