Aranżacje. Projektowanie wnętrz

Interior design
mieszkanie, estetyka, projektowanie
poradniki
Kami

Ilustrowany poradnik przedstawiający projekty i aranżacje pokoi dziennych, jadalni, sypialni, pokoi dziecięcych i wypoczynkowych oraz pomieszczeń do pracy. Ciekawe rozwiązania i pomysły do zastosowania w każdym mieszkaniu i domu, nadające pomieszczeniom niepowtarzalny charakter.

źródło opisu: http://www.generatoremocji.pl/pl/p/Projektowanie-wnetrz-ARANZACJE/3595

źródło okładki: http://www.generatoremocji.pl/pl/p/Projektowanie-wnetrz-ARANZACJE/3595

Domkastonka | 2017-11-06
litpawel | 2015-07-30