Kiedy mama i tato dużo pracują

Wydawnictwo: eSPe
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Autorka książki ze spokojem i poczuciem humoru udziela odpowiedzi na pytania większości rodziców, którzy dużo pracując odczuwają zmęczenie i frustrację w związku z pracą na cały etat i byciem rodzicem.

czarna_zjawa | 2011-07-09

Jak poradzić sobie z poczuciem winy, kiedy zostawiamy maluszka z inną osobą i idziemy do pracy? Jaką formę opieki nad dzieckiem wybrać? Jak w codziennej pogoni za pieniądzem znaleźć czas dla dziecka? Jak być łagodnym, cierpliwym rodzicem? Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedzi właśnie w tej książce. Napisana prostym językiem, czyta się ją lekko i bardzo szybko :)

Aniołeczek | 2011-02-18
Asia | 2010-10-08