Jak Polacy przegrywają, jak Polacy wygrywają?

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
poradniki

Chcesz osiągnąć sukces i nie wiesz, co Ci w tym przeszkadza? Chciałbyś zrozumieć dlaczego niektórzy są skazani na sukces , a innym wciąż się nie udaje?Ta książka pomoże Ci rozwikłać te zagadki i odkryć ukryte przyczyny sukcesów i porażek Polaków!Książka stanowi dobry komentarz do naszej sytuacji społeczno-ekonomicznej. Autorzy, zrozumiałym dla przeciętnego czytelnika językiem, opowiadają o tym, że nie tylko czynniki stricte ekonomiczne decydują o kondycji społeczeństw, w tym społeczeństwa polskiego. Ogólne stwierdzenie, że ważna jest mentalność ludzi wydaje się być banałem w książce opisane zostały nie tylko konkretne treści i mechanizmy myślenia, czy wręcz typu umysłowości, ale też ich konsekwencje dla społecznej, politycznej i ekonomicznej rzeczywistości.

kretek | 2017-01-27
nikciemna | 2014-04-20