Celebryci w ataku. Celebrity effect jako skuteczne narzędzie komunikacji marketingowej

Wydawnictwo: Agora SA
Damian

Według wyszukiwarki Google jeszcze kilka lat temu słowo "celebryta" nie było powszechnie znane. Jednakże w krótkim czasie pojęcie to przeszło gwałtowną ewolucję, zajmując wysokie miejsce w codziennym słowniku marketingu i reklamy. W erze Internetu, telewizji i spełniającej się przepowiedni o globalnej wiosce, gwiazda reklamująca swoją twarzą, nazwiskiem i dorobkiem produkt lub ideę jest coraz więcej warta.

Książka ''Celebryci w ataku'' ukaże się na rynku od 1 grudnia 2010 roku i będzie pierwszą, analityczną pozycją traktującą o życiu gwiazd i ich współpracy z branżą reklamową. To jednocześnie próba stawienia czoła zagadnieniu wpływu życia gwiazd na życie społeczeństwa, zbiór analitycznych, aczkolwiek subiektywnych, przemyśleń na ten temat, popartych licznymi przykładami z rynku polskiego i światowego. Lektura dostarczy czytelnikom informacji na temat celebrytów i ich udziału w rynku reklamy, jak również pomoże zrozumieć, w jaki sposób budować strategie reklamowe z udziałem celebrytów i gwiazd, aby osiągnąć zamierzony cel.

źródło opisu: Agora 2010

źródło okładki: Agora 2010