Hobbit. Niezwykła podróż. Kronika 1. Sztuka tworzenia filmu

Okładka książki Hobbit. Niezwykła podróż. Kronika 1. Sztuka tworzenia filmu Daniel Falconer
Okładka książki Hobbit. Niezwykła podróż. Kronika 1. Sztuka tworzenia filmu
Daniel Falconer Wydawnictwo: Amber Cykl: The Hobbit Chronicles / Kroniki "Hobbita" (tom 1) albumy
albumy
The Hobbit Chronicles / Kroniki "Hobbita" (tom 1)
The Hobbit: An Unexpected Journey - Chronicles: Art & Design
Amber
2012-12-13
2012-12-13
Tolkien Hobbit film projektowanie plastyka design

Okładka książki Hobbit w malarstwie i grafice J.R.R. Tolkiena Wayne G. Hammond, Christina Scull, J.R.R. Tolkien
Hobbit w malar... Wayne G. Hammond, C...
Okładka książki Dzieci Húrina Christopher John Reuel Tolkien, J.R.R. Tolkien
Dzieci Húrina Christopher John Re...
Okładka książki Hobbit z objaśnieniami Douglas A. Anderson, J.R.R. Tolkien
Hobbit z objaś... Douglas A. Anderson...

Kronika poświęcona filmowi, który powstał na podstawie książki Hobbit - tam i z powrotem.
Przejdę od razu do rzeczy, jeżeli sam film nie przypadł Wam do gustu może sobie darować. Kronika opisuję jak właśnie powstawał ten film, od szkiców i projektów po efekt końcowy. W moim odczuciu, jest ona skonstruowana w bardzo dobry sposób, dzięki czemu dowiedziałam się jak dużo pracy musieli włożyć żeby ten film powstał, jakie mieli pomysły i jak je zmieniali w czasie.

Wspaniała oprawa,mnóstwo projektów od których ciężko oderwać wzrok. Dużym plusem są relacje ludzi, którzy bezpośrednio pracowali nad tworzeniem filmu. Zaskakujące są ich inspiracje... Album z dumą prezentuje się na regale. Polecam każdemu kto lubi Tolkiena i filmy na podstawie jego twórczości .:)

Absolutnie fantastyczny album, który zdecydowanie wart jest swojej ceny. Zawiera mnóstwo ilustracj, grafk, szkicy koncepcyjnych i pokazuje, ile trudu trzeba włożyć, żeby stworzyć taki film. Szczególnie ciekawe są te, które pokazują, jak ewoluowały projekty postaci - czasem pierwsze szkice naprawdę różnią się od ostateczej wersji.

ta książka była tak ciekawa, że czytałam ją i czytałam

ta książka była tak ciekawa, że czytałam ją i czytałam

Pięknie ilustrowana, krótkie zwięzłe opisy .... jetem zadowolona z zakupu ;D

Pięknie ilustrowana, krótkie zwięzłe opisy .... jetem zadowolona z zakupu ;D

Bardzo fajna książka przygodowa.

Bardzo fajna książka przygodowa.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna książka. Polecam wszystkim

Świetna książka. Polecam wszystkim

jest to książka przygodowa.Polecam tym którzy lubią książkę pt."Władca Pierścieni"

Bardzo ciekawa książka w szczególności dla osób lubiących wiedzieć jak powstają filmu. Dodatkową zaletą są ciekawostki mi.in jak miały wyglądać postacie oraz bardzo liczne ilustracje i zdjęcia

po prostu arcydzieło

po prostu arcydzieło

• Tolkienistyka
  • Tolkien

Dodaj cytat z książki Hobbit. Niezwykła podróż. Kronika 1. Sztuka tworzenia filmu