VW Garbus i New Beatle

978-83-7703-743-5
motoryzacja
motoryzacja
Bacha85

Był doprawdy nie do zdarcia... Kiedy po wyprodukowaniu przeszło 21 milionów egzemplarzy 30 lipca 2003 roku w Puebla w Meksyku zjechał z taśmy ostatni VW Garbus, to sympatyczne "jajowate auto" dawno przeszło do legendy. Również następca wysłużonego Garbusa, New Beatle, łączący sentyment do minionych czasów i dzisiejszą technikę, w ciągu niewielu lat stał się pojazdem kultowym. Ta książka na przykładzie doskonale dobranych zdjęć prezentuje karierę unikatowego produktu zakładów Volkswagena w Wolfsburgu. To wspaniały album dla miłośników Garbusa!

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie