Premier musi zginąć

Wydawnictwo: Manufaktura Tekstów
978-83-932422-5-2
emindflow

Ktoś zatruwa wodociągi w miastach zachodniej Polski. Następnego dnia przestaje działać sygnalizacja świetlna we Wrocławiu i Warszawie, oba miasta ogarnia komunikacyjny chaos. Nieznani sprawcy paraliżują ruch pociągów w całym kraju. Milkną sieci telefonii komórkowych, przestaje działać internet. Hakerzy niszczą systemy rozliczeń międzybankowych i terminali płatniczych. W obliczu braku papierowego pieniądza miliony Polaków z dnia na dzień zostają bez środków do życia. Kraj staje na skraju przepaści.
Do aktów terroru przyznaje się organizacja pod nazwą „Gniew Boży”. Kto za nią stoi? Komu zależy na tym, aby w Polsce wybuchła wojna domowa? I jaki związek te wydarzenia mają z zamordowaniem żony i córki Tomasza Miki?
Mężczyzna, niezadowolony z tempa policyjnego dochodzenia, rozpoczyna własne śledztwo. To, czego się dowie, przyprawi go o szybkie bicie serca.

źródło opisu: http://ksiazki.wp.pl/bid,30883,tytul,Premier-musi-zginac,ksiazka.html

źródło okładki: http://krzysztofkoziolek.pl/index.php?option=com_c...»

boookster | 2019-02-25

Ciężko ocenić tą książkę. Niby jest o czymś, ale wszystko jest tak pokręcone, że aż można się pogubić. Lubię powieści gdzie coś się dzieje, gdzie akcja goni akcję. Tutaj u Koziołka tego nie brakuje. Jest tylko jeden szkopuł-nie pamiętam de facto o czym to było. Kilka dni po przeczytaniu nie potrafię nikomu opowiedzieć fabuły, a to już o czymś świadczy. Mocna piątka w skali lubimy czytać.

divine | 2016-06-15
Przeczytana: 15 czerwca 2016

Z przykrością stwierdzam, że to był najgorszy kryminał mojego życia. Zresztą nie zawężajmy się do konkretnego gatunku. Poziom tej literatury jest tak marny, że nawet nie chciało mi się doczytać do końca. Zapowiadało się nieźle, potem było coraz gorzej. Męczyłam się długo, bo aż do momentu, w którym facet detonuje sobie granat w rozporku, a pozostałe po wybuchu resztki szepczą policjantowi do ucha. A wszystko przez CIA. Dalej już się nie dało.

Nika | 2016-03-05
Przeczytana: 04 marca 2016

Wciągająca, ale koniec tak zagmatwany i niewiele wyjaśniający, że całość pozostawia spory niedosyt. To książka z kategorii tych, którą wielu pamięta, że czytało i potrafi opowiedzieć fabułę, ale nikt nie wie jak się ona skończyła.

pawlik1983 | 2014-11-11
Przeczytana: 10 listopada 2014

Troszkę niedociągnięć, kilka nielogicznych wątków... Akcja błyskawiczna, ciekawe zwroty akacji.. Ale warto przeczytać.

kawa | 2014-10-19

Dla mnie fantastyczna rozrywka. Nasze " poletko ", walka o władzę wszelkimi sposobami, nawet po trupach i za cenę chaosu w kraju, dobrzy i źli bohaterowie, tempo jak w najlepszym sensacyjnym filmie - czego chcieć więcej.
Autor kolejny raz mnie zaskoczył.