Zdejmowanie klątw i uroków

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-7377-182-4
magia, uroki, klątwy,
iza122

Najbardziej znanym zaklęciem, znanym już w starożytnym Egipcie, jako tajemna formuła, jest Abrakadabra - słowo używane dzisiaj przez kuglarzy i magików na arenach cyrkowych i jarmarkach. Dawniej natomiast słowo to uchodziło za środek na wszelkie choroby. Zapisywano je w formie magicznego trójkąta i wypędzano chorobę z zadziwiającym skutkiem. Zaklęcia i uroki, zawarte w niniejszej pozycji,...

Zaklęcia i uroki, zawarte w niniejszej pozycji, pomogą Ci osiagnąć pożądany cel, rozbudzić w sobie nowe możliwości lub uchronić się od negatywnych wpływów ludzi i otoczenia. Wykorzystaj zawartą w nich moc mądrze i skutecznie.

iza122 | 2012-10-25

Książka „ Zdejmowanie klątw i uroków” jest pozycją, która w pewnej części przybliża nam zjawiska, które na ogół kojarzą się z bajkami, baśniami lub literaturą fantasty. Jednak magia jest czymś realnym, czymś, co może zarówno pomóc jak i zaszkodzić.

M. Wilczewski w książce powoli wprowadza czytelnika w tajniki magii. Opisuje medytację, która jest bardzo ważna dla ciała i umysłu. Przedstawia fazy księżyca i jego wpływ na poszczególne rytuały, przekazuje połączenie kolorów, dni tygodnia i planet. Jednak najważniejszym elementem jest świeca i jej płomień.
Nie zawsze rytuał może być odprawiany, a dlaczego? Odpowiedz jest w książce.

Magia nie polega na wypowiedzeniu słowa „czary-mary” i już. Jest bardziej skomplikowana i czasochłonna niż mogłoby się wydawać.
Do odprawiania rytuałów potrzebne są odpowiednie „przedmioty rytualne”. Jakie i do czego służą także znajduje się w jednym z pod-rozdziałów.
Bardzo ważne są także modlitwy (zaklęcia). Kilka z nich znajduje się w opisach...

Michał Bagiński | 2017-04-29
Bartek | 2013-02-22