Bezpieczeństwo osobiste

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Czy to w dzień, czy w nocy, w miejscach publicznych czy w domu, kobiety padają ofiarą wszelkiego rodzaju agresji. Książka ta ma uczulić na podstawowy problem naszego bezpieczeństwa osobistego w życiu codziennym. Autorka przedstawia całą gamę potencjalnie niebezpiecznych sytuacji i radzi, jakie środki ostrożności należy zachować w domu, w pracy, na wakacjach, w podróży, aby uniknąć napadu, kradzieży, włamania jak się zachować na parkingu i co zrobić, kiedy karta płatnicza utknęła w bankomacie jak reagować na oszustwa internetowe i telefoniczne jak sprawdzić opiekunkę do dziecka... Co zrobić, aby czuć się bardziej bezpieczniea Wbrew pozorom nie wymaga to radykalnych zmian w naszych codziennych zwyczajach. Chodzi raczej o to, aby nauczyć się rozpoznawać groźne sytuacje i umieć odpowiednio się w nich zachować.

Amadeusz | 2013-09-29
Przeczytana: 2009 rok