Reportaże św. Piotra

religia
Fajdros

Roman | 2015-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2015

Gdyby nie codzienne obowiązki może udałoby się przeczytać za jednym zamachem. Wciągające historie, których doznał autor w POZA, dużo nowych wiadomości i luźno spisanych. Opisy bardzo pobudzają wyobraźnię i poniekąd można się poczuć samemu jak podróżnik astralny.
Książkę czyta się bajkę, gdyż w niektóre rzeczy nie da się uwierzyć, co zauważa sam Sugier mówiąc "jeśli sam nie spróbujesz OBE nigdy się nie przekonasz

Gonzales | 2015-07-20
Przeczytana: 19 lipca 2015

Do dziś pamiętam pierwszą książkę Darka Sugiera: Miłość i wolność poza ciałem. Wywarła ona na mnie pozytywne wrażenie, choć temat nie był mi zupełnie obcy. Niemniej byłem totalnie zaskoczony kompletną ignorancją autora, który utrzymywał, że skoro w swoich podróżach astralnych nie spotkał Jezusa, to znaczy, że ktoś taki nie istnieje. Szczerze mówiąc śmiać mi się chciało wówczas z tego co niemiara.

Jakiś czas temu wpadła mi w ręce jego druga, obecna książka. Kiedy skończyłem ją czytać zastanawiałem się przez dłuższy czas co właściwie mógłbym o niej napisać. W zasadzie to nie wiedziałem nawet co o niej myśleć, nie mówiąc już o pisaniu. Jednego jednak byłem w 100% pewien: Darek Sugier to człowiek, który lubi popadać ze skrajności w skrajność.
W swojej pierwszej książce chełpił się wręcz swoim sceptycyzmem
i negatywnym nastawieniem do religii. Jezusa nie ma, pisał, ja go nie znalazłem. No cóż, tutaj z kolei nie tylko odnalazł Jezusa ale również miał przyjemność zapoznać się z...

JDM | 2014-08-01
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 31 lipca 2014

"Reportaże św. Piotra" to druga książka Darka Sugiera, wydana niespełna po 10 latach. Autor w dalszym ciągu podróżuje w OOBE, zdobywa wiedzę, poszerza swoje horyzonty, odkrywa to co jeszcze nie odkryte. Nadal pisze luźno i humorystycznie, miło czyta się jego opowieści. Wędrówki są bardziej zaawansowane, a on sam bardziej doświadczonym podróżnikiem.

Pod wpływem nowych doświadczeń pisze: "Czy moja poprzednia książka „Miłość i Wolność Poza Ciałem” jeszcze jest aktualna? Powiem z przekąsem: tak, na chwilę, w której powstawała. Przecież ci mówiłem, żebyś ją wyrzucił, bo własne doświadczenie jest najważniejsze." (str. 22-23)

Sądzę, że z poprzedniej książki dużo jest aktualne :) Autor w POZA (w podróżach poza ciałem) spotyka m. in. Jezusa, a to wpływa na zmienię jego światopoglądu i dotychczasowych przekonań. To chyba główna różnica między pierwszą, a drugą książką Darka Sugiera :)

Angela | 2015-04-05
Przeczytana: 11 września 2013