Piękne nogi

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Merrill Jay Wydawca:Bauer-Weltbild Media (KDC) Format:14.5x20.5 cmOprawa:Miękka Objętość:128 Rok wydania:2007  Piękne, jedwabiście gładkie nogi do nieba! Poradnik opisuje zarówno tradycyjne, domowe sposoby pielęgnacji nóg, jak i wyrafinowane, nowoczesne zabiegi dostępne w specjalistycznych gabinetach. Nie uwierzysz, jak szeroka jest gama produktów, dzięki którym Twoje nogi będą jedwabiście gładkie. Rozwój diagnostyki laserowej i rentgenowskiej, zastrzyki lecznicze czy rozmaitość dostępnych metod leczenia chorób żył dermatologicznych nie przestają zadziwiać. Dlatego właśnie teraz możesz mieć nogi piękniejsze, niż kiedykolwiek sądziłaś. Na początek uważnie im się przyjrzyj: zastanów się, co stanowi o ich sile, co w nich jest najlepszego, a nad czym trzeba popracować. Nie tak dawno żartowano, że spośród wszystkich cech, które decydują o atrakcyjności kobiet, piękno nóg jest tym, które przemija najwolniej. * Pielęgnacja nóg * Rajstopy, pończochy i skarpetki, czyli w co ?ubrać?nogi * Gimnastyka dla zdrowia i urody nóg * Zabiegi medyczne * Stopy

Edyta Zając | 2016-02-16
Agnieszka | 2016-05-18