Kubuś Puchatek i rozwiązywanie problemów: czyli Książka, w której Puchatek, Prosiaczek i przyjaciele uczą się rozwiązywania problemów, abyś i ty mógł się tego nauczyć

Tłumaczenie: Tomasz Hornowski
Wydawnictwo: Rebis
Winnie-the-Pooh on Problem Solving In Which Pooh, Piglet and friends explore How to Solve Problems, co you can too
83-7120-396-9
Tatooska

Wszyscy mieszkańcy Stumilowego Lasu byli zachwyceni ogromnym sukcesem, jaki odniosła "Szkoła menedżerów Kubusia Puchatka". Teraz Nieznajomy powraca do Lasu, aby przekonać Puchatka i jego przyjaciół do podjęcia nowego Bardzo Ważnego Wyzwania, przed którym stają nie tylko menedżerowie: rozwiązywanie problemów. Roger E. Allen i Stephen D. Allen prowadzą firmę konsultingową i od dawna utrzymuja...

Roger E. Allen i Stephen D. Allen prowadzą firmę konsultingową i od dawna utrzymuja przyjacielskie stosunki z pewnym Bardzo Waznym Misiem i jego przyjaciółmi.

źródło opisu: Rebis, 1997

źródło okładki: zdjęcie autorskie