20 lat mniej. Cofnij czas i zachowaj wieczną młodość!

Tłumaczenie: Małgorzata Wróblewska
Wydawnictwo: Helion
20 Years Younger: Look Younger, Feel Younger, Be Younger!
zdrowie, diety, uroda
zdrowie, medycyna
surrealice

Eliksir młodości czy gwarant długowieczności? W życiu zwykle czterdzieści lat mija jak jeden dzień. Jednak naprawdę wiek to tylko liczba! Nauka badająca proces starzenia się dowiodła, że włączenie do życia codziennego czterech kluczowych elementów może wpłynąć na naszą fizjologię, w znaczący sposób spowalniając procesy związane ze starzeniem się organizmu oraz pozwalając nam funkcjonować tak,...

Eliksir młodości czy gwarant długowieczności?
W życiu zwykle czterdzieści lat mija jak jeden dzień. Jednak naprawdę wiek to tylko liczba! Nauka badająca proces starzenia się dowiodła, że włączenie do życia codziennego czterech kluczowych elementów może wpłynąć na naszą fizjologię, w znaczący sposób spowalniając procesy związane ze starzeniem się organizmu oraz pozwalając nam funkcjonować tak, jakbyśmy naprawdę byli o wiele lat młodsi. Zamiast po botoks, sięgnij po ćwiczenia, diety, pielęgnację skóry oraz właściwą higienę snu. I z zachwytem obserwuj zmiany!

Ta książka to praktyczny i efektywny poradnik zawierający program, który sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się młodziej niż kiedykolwiek:

*Ćwiczenia - treningi siłowy i aerobowy przeciwdziałają utracie masy mięśniowej i kostnej, wzmacniają kręgosłup oraz pozwalają zachować aktywność i zwinność.
*Odżywianie - kompletny jadłospis promujący długowieczność zawiera wiele przepisów na pyszne dania oraz rady dotyczące suplementów diety.
*Pielęgnacja skóry - trzystopniowy program pielęgnacji skóry zwalcza zmarszczki i przywraca skórze blask.
8Sen - sprawdzone sposoby na zdrowy sen dostarczają energii i redukują ryzyko chorób.

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2012

źródło okładki: http://sensus.pl/