Zasady ekonometrii

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Principles of Econometrics
83-01-00607-2
Alicja

Wykład z ekonometrii idealny dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą gałęzią nauki, szczególnie studentów studiów ekonomicznych, matematycznych i technicznych. Polecany przez wykładowców, może być traktowany jako uzupełnienie treści wykładanych na uczelni jak i pomoc w wyjaśnieniu pozornie trudnych pojęć. Dwa pierwsze rozdziały zawierają przypomnienie najbardziej elementarnych własności z algebry liniowej oraz teorii rozkładów i wnioskowania statystycznego, niezbędnych do dalszych rozważań.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie