Ciało człowieka. Trójwymiarowa podróż po ludzkim organiźmie

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Wydawnictwo: Debit
Pop-up Facts Human Body
978-83-7167-836-3
ciało człowieka, organizm
albumy
Nidaba

Spójrz na serce, prześwietl mózg. Zajrzyj do wnętrza jelit - oto zaczyna się fascynująca podróż przez skryte zakamarki wnętrza naszego ciała. Sprytne pociągane wypustki, przekręcane kółka i klapki tej książki sprawiają, że odkrycia anatomiczne stają się nie tylko nauką, lecz także doskonałą zabawą.

źródło opisu: Wydawnictwo Debit, 2012

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,search,0,szukaj.html

Bardzo fajna książka dla najmłodszych. Jest bardzo ciekawie zrobiona i napisana, spodoba się napewno ;)

Niki | 2016-11-27

Bardzo lubię tę książkę, ponieważ ma fajne trójwymiarowe obrazki.

Nidaba | 2012-11-02

Czy książka Ciało człowieka może nas w jakiś sposób zaskoczyć? Czy zaproponuje swym czytelnikom coś, czego się nie spodziewają? Czy ludzkie ciało – z którym mamy przecież do czynienia każdego dnia – skrywa przed nami jakieś tajemnice? Warto to sprawdzić!

Nasz bilet wstępu (albo raczej brama wyjazdowa) to okładka. Nietypowa: patrząc na dużą, uśmiechniętą czaszkę z pustymi oczodołami łatwo poczuć się dość nieswojo. Nasuwają się wątpliwości: czy to aby na pewno książka przeznaczona dla dzieci? Odpowiedź jest raczej jednoznaczna: tak, choć prawdę mówiąc także i dorośli mogliby z niej sporo skorzystać. Warto jednak pamiętać, że Ciało człowieka zainteresuje przede wszystkim tych czytelników, którzy przynajmniej od kilku już lat tkwią w trybach edukacyjnej maszyny. Zwłaszcza dla nich informacje zaprezentowane na trójwymiarowych obrazkach, licznych wypustkach, przekręcanych kółkach i klapkach stanowić będą ciekawą i przyjemną odmianę od podręcznikowej codzienności. I co to? Nagle okazuje...

JoannaN | 2017-12-08
AnnaSikorska | 2017-04-24