Rewolucja w życiu : jak spełnić swoje marzenia

Wydawnictwo: Aha!
978-83-7229-156-1
Rafał

Przekonująca, przystępnie napisana, pobudza do myślenia i nie tylko zachęca do pracy nad sobą dla zrealizowania swoich marzeń, ale jest przewodnikiem, który tę pracę ułatwia i wspiera. Zuzanna Celmer, licencjonowana terapeutka Naprawdę może zrewolucjonizować swoje życie, sięgnąć po takie, na jakim Ci najbardziej zależy! ...

Zuzanna Celmer, licencjonowana terapeutka

Andrzej Batko, auto bestsellera "Sztuka perswazji, czyli język wpływu i manipulacji"

- Jak czytać tę książkę, aby stała się inwestycją
- Kilka pytań. Czyli gdzie się to wszystko zaczyna
- Z członka orkiestry w dyrygenta. Czyli o kotwiczeniu
- Kto ci to zrobił? Czyli o sile warunkowania
- Skąd wiesz, że to prawda? Czyli o przekonaniach
- Skąd wiesz, że tak ma być? Czyli o wartościach
- Czy wiesz, dokąd zmierzasz? Czyli o wytyczaniu celów

Majstersztyk psychologiczny, pomagający zagłębić się w prostotę naszego życia. To książka dla ludzi przedsiębiorczych, ludzi sukcesu - czyli dla nas wszystkich
Dariusz Żuk, prezes zarządu Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości

źródło opisu: Wydawnictwo Aha!, 2007

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!